Семінар-практикум учителів географії

На базі відділу освіти відбувся 24 лютого 2015 року семінар учителів географії на тему: «Впровадження початкового курсу географії у 6 класі за новим Державним стандартом базової середньої освіти».

Методист РМК Н.С.Грицишина ознайомила учасників семінару з умовами проведення  ІІ Всеукраїнської зимової природничої школи «Геліантус – дружнє коло» та зупинилась на організації реєстрації в «Геліантус - учитель» у 2015 році.

Мілєвська А.Ф. – вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів, представила роботу над статтею про Середнє Побужжя, представила матеріали з обласного семінару для творчо-працюючих вчителів на базі однієї з Вінницьких  шкіл, проаналізувала різнорівневі задачі з географії.

Подзігун Л.В., вчитель Тиврівського ліцею-інтернату, поділилася досвідом роботи з обдарованими дітьми, тому що педагог другий рік поспіль має переможців на районному та обласному рівнях.

Фєнєва Н.О., учитель альтернативної ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Гнівань, поділилася новими вимогами до проходження курсів підвищення кваліфікації учителів, зокрема розповіла про етапи проходження ЗНО вчителями.

З досвіду роботи виступили вчителі:

Мисліцька О.В., вчитель НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія №2» м. Гнівань, по темі «Нетрадиційні форми і методи роботи на уроках природознавства і георгафії», Козак Г.І., вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с. Шерщні на тему: «Формування освітніх компетентностей на уроках природничого циклу».

Молоді педагоги з ЗОШ І-ІІ ст. Василівка Коченко І.М. та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Строїнці Петрик О.А. розповіли про власні знахідки у використанні інтерактивних методів у своїй роботі, виступи супроводжувались презентаціями.

Продемонстрували інтерактивні методи на практичному тренінзі з учасниками семінару учителі І.В.Кудирко (ЗОШ І-ІІ ст. №3 м. Гнівань), О.О. Грицанюк (Краснянська СЗШ І-ІІІ ст.), О.К.Пилипенко (ЗОШ І-ІІ ст. с. Бушинка).

Л.Г.Могер, вчителька ЗОШ І-ІІ ст. с. Грижинці, представили роботу кафедри природничих наук школи на тему: «Робота екологічного напрямку на уроках та в позаурочний час».

 

Потім був проведений в парах практичний тренінг по підвищенню фахової ерудованості й рівня фахових знань вчителів географії. По завершенню виконання тесту учителі співставили правильні відповіді зі своїми та проаналізували свій рівень обізнаності з предмету. Семінар закінчився обговоренням питань щодо компетентності учителя з предмету та пропозиціями щодо форм роботи по самоосвіті.