Районний семінар заступників директорів шкіл з навчальної роботи на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Шершні

     Особливою подією у житті загальноосвітньої школи  І-ІІ ст. с.Шершні став приїзд  12 листопада 2015 року делегації заступників директорів шкіл з навчальної роботи на чолі з завідуючою РМК  відділу освіти Касянчук Л.Л. Ця нова зустріч подарувала педагогам радість спілкування, додала наснаги, утвердила в прагненні працювати краще, результативніше.         

         Гостей навчального закладу радо вітали молодші школярі та  побажали учасникам семінару плідної праці, гідної оцінки роботи  школи.

«Ми пишаємося своєю школою. Для нас вона найкраща – наша звичайна і в той же час незвичайна сільська школа»,- промовила директор школи Л.І.Єфімчук і додала словами:

                            «Ти мене  відкритими дверима

                              Запросила в храм добра і знань-

                             Сільська школа, лагідна і мила,

                              Моя радість і моя печаль…»

«Педагогічна ідея – це повітря, у якому розправляє крила педагогічна творчість.»    Зі слів В.Сухомлинського розпочався районний  семінар заступників директорів шкіл з навчальної роботи   «Науково-методичний супровід педагогічних кадрів у між атестаційний період».

         Директор школи Єфімчук Л.І. познайомила учасників семінару з історією навчального закладу, яка бере свій початок  з 1897 року, окреслила напрямки роботи, щедро поділилась здобутками навчальногозакладу. 

         За допомогою опорних схем  та таблиць, які були представлені у презентаційних матеріалах, заступник директора школи з навчально-виховної роботи Шакаєва Н.В. представила теоретичні основи створення системи роботи навчального закладу щодо науково-методичного супроводу педагогічних кадрів.

         Під час методичного діалогу учасники семінару  ділились досвідом роботи  та  намагались віднайти шляхи вдосконалення роботи з  підвищення кваліфікаційного рівня учителів. Усі види роботи супроводжувались представленням результатів праці окремими деталями, що обєднавшись створили єдину картину. Вона і стала підказкою - передумовою до проведення  Фестивалю обрядових хлібів «Величальна хлібові», яку підготувала та провела педагог-організатор Захарчук Л.Г.  Захід показав єдність у вихованні справжнього громадянина України, носія етнічних цінностей українського народу усіма поколіннями  жителів села. Адже на свято завітали голова СФГ «Володимир», меценат навчального закладу Малюта В.Д., депутат районної ради Малюта С.В. сільський голова Михайлова Н.В., фольклорно- етнографічний колектив «Берегиня», матері учасників АТО - Ковальчук А.В., Тоцька Г.В., Доробало Л.А.. Учнівсько-педагогічний колектив представив на огляд присутніх  традиційні українські хліби, віддавши належну шану короваєві, калиті, миколайчикам, жайворонкам, весільній гусці, поминальному  та материнському хлібові.

У дружній теплій атмосфері проходило обговорення теоретико-практичного блоку семінару, Фестивалю обрядових хлібів.

      Завідувач РМК відділу освіти Касянчук Л.Л. ознайомила присутніх з графіком проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад,  умовами участі у Всеукраїнському конкурсі творчої майстерності «Учитель року».    Висловила надію на активну участь усіх учасників освітнього процесу та налаштувала на перемогу.

Усі учасники семінару залишились задоволеними від зустрічі, що було висловлено у  долоньках - побажаннях. Думки і пропозиції вчителів під час дискусії, власні спостереження і роздуми стали орієнтиром для моделювання системи методичної роботи з педагогічними кадрами.