Районний семінар директорів закладів дошкільної освіти на базі Гніванського ДНЗ №2

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти та районного методичного кабінету на базі Гніванського  дошкільного навчального закладу №2, 2 листопада 2017 року був проведений районний семінар-практикум директорів закладів дошкільної освіти району на тему: «Створення еколого – розвивального середовища в дошкільному навчальному закладі».

Учасників семінару зустріла керівник закладів дошкільної освіти  Ребедюк Л.В., яка презентувала свій навчальний заклад, вказала на основні пріоритети роботи дошкільного навчального закладу, провела огляд виставки на тему: «Створення еколого – розвивального середовища в ДНЗ».

Методист РМК Табачук О.С. звернула увагу на  актуальність екологічного виховання в закладах дошкільної освіти, вказала на важливість екологічного виховання.

Теоретичну частину семінару розпочала директор закладу Ребедюк Л.В.. Людмила Валеріївна  презентувала різні форми і методи екологічного виховання, висвітлила питання: «Особливості формування екологічної культури  в ДНЗ». Продовжив теоретичну частину семінару завідувач кафедри екології, природи та математичних наук ВАНО, доктор сільсько – господарських наук, професор Мудрак Олександр Васильович, який звернув увагу на нові підходи до екологічного виховання в ДНЗ.

В практичному модулі учасникам семінару було запропоновано  фрагмент театралізованої вистави за мотивами казки Дж.Родарі «Пригоди Цибуліно» (вихователі Савицька С.В., Гнатенко О.Л., муз. Керівник Палаженко Т.І.). Під час якої були висвітлені питання екологічного виховання.

Вихователем, Закревською О.І., було проведено ділову гру з екологічного виховання на тему: «Сприймати природу розумом і серцем».

Аналітичний модуль продовжив роботу семінару круглим столом – «Обмін досвідом». Під час якого всі обмінялись думками, побажаннями, пропозиціями, щодо роботи з батьками.

У обговоренні результативності проведення, семінару завідувачі відзначили високий науково-теоретичний і методичний рівень проведення, тому що на семінарі було отримано інформацію щодо різних інтерактивних форм та методів екологічного виховання, підвищено фаховий рівень знань завідувачів щодо створення еколого – розвивального середовища.