Районний семінар – практикум вчителів інформатики на базі ЗОШ І – ІІІ ст. с. Селище

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти та районного методичного кабінету на базі ЗОШ І – ІІІ ст. с. Селище 13 листопада 2014 року був проведений районний семінар – практикум вчителі інформатики на тему: «Використання інтерактивних форм і методів роботи з учнями у процесі викладання інформатики».

         У роботі семінару взяли участь методист районного методичного кабінету Табачук О.С., вчителі інформатики загальноосвітніх закладів району.

         Учасників семінару гостинно зустріла директор – Гавриш М.М., яка презентувала школу, провела екскурсію по навчальному закладі.

         Учасникам семінару було запропоновано два відкриті уроки з інформатики: відкритий урок з інформатики в 5 класі за темою: «Клавіатура»; відкритий урок з інформатики в 11 класі за темою: «Призначення й використання основних математичних, статистичних, логічних функцій табличного процесора».

         Вчитель інформатики, Сакалюк В.В., під час проведення уроків використав сучасну інноваційну технологію, різні інтерактивні методи. Протягом уроку ставились перед учнями проблемні завдання, застосовувались різні прийоми співробітництва і навчального діалогу, групової та індивідуальної роботи.

         Учасники семінару відзначили доброзичливу психологічну атмосферу в класі, взаєморозуміння та творчу співпрацю учителя та учнів, добродушність та любов до своїх вихованців.

         Семінар продовжила методист РМК Табачук О.С. виступом на тему: «Діагностика (самодіагностика) професійної компетентності вчителя інформатики».

         Ділилися досвідом вчителі інформатики загальноосвітніх закладів району, зокрема: вчитель інформатики ЗОШ І – ІІІ ст. смт Тиврів Клочак В.В. – «Розвиток алгоритмічного мислення учнів під час підготовки до олімпіади з інформатики»; вчитель інформатики ЗОШ – інтернату І – ІІІ ст. смт Сутиски Тоха В.В. – «Організація проектної роботи при вивчені теми: «Система управління базами даних».

         У обговорені результативності проведення семінару вчителів інформатики учасники семінару відзначили високий  науково – теоретичний і методичний рівень проведення, тому що на семінарі учителями було поглиблено знання про структуру сучасного уроку інформатики, про методи впровадження у навчальний процес різних засобів активізації пізнавальних і творчих завдань, застосування різних прийомів співробітництва і навчального діалогу, групової та індивідуальної роботи, що сприяє зміцненню інтересів дітей.