Районний семінар-практикум вчителів іноземної мови на базі альтернативної середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 ім. А.С.Макаренка розвитку здібностей дитини м. Гнівань

         «Щоб мати право вчити інших, треба самому все життя вчитися» -  під таким девізом працюють педагоги Тиврівщини. З метою забезпечення безперервної освіти вчителів протягом року організовано постійно діючі районні семінари на базі загальноосвітніх навчальних закладів району.

         22 листопада на базі альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С. Макаренка розвитку здібностей дитини  м. Гнівані відбувався семінар учителів  іноземних мов. Темою семінару було питання, важливе для кожного педагога у 2013/2014 н. р.: «Особливості впровадження нового змісту Державного стандарту у 5-х класах».

      Семінар відкрила директор школи  Бондарчук Г.М., яка поділилася досвідом з питання: «Роль управлінської діяльності у формуванні полі культурності як одного із важливих компонентів особистості учня та учителя».  

Кафедра учителів іноземної мови в школі має вагомі досягнення. Про це засвідчили випускники школи, які приїхали на семінар в статусі учителів іноземної мови. Особливою була зустріч із випускником школи, а нині викладачем кафедри англійської філології  Лавренчуком Ярославом Юрійовичем. Саме до нього звернулася із запитанням директорка: «Чи готують ВНЗ такого учителя іноземної мови, якого чекають діти?»

Лавренчук Я.Ю. розповів присутнім про специфіку підготовки фахівців іноземної мови, відповів на всі поставлені запитання, подякувати рідній школі за чудові знання і гарне виховання.

Далі учасників семінару за допомогою майстер-класів ознайомили з темою «Узгодження форм та методів навчання іноземної мови в початковій та основній школі»: 

- «Фонетична і мовленнєва зарядка» -  учитель Дрозд А.В.;

- «Розвиток граматичних навичок», «Активізація вживання лексичних одиниць» -  учитель Лавренчук І.Д.;

- «Розвиток навичок діалогічного мовлення»- учитель Лаврова Н.Е.

Не залишила байдужим нікого соціально-розвивальна гра «Попереду у нас – 5 клас», яку з учнями 4-А класу провели Слободянюк Т.А. та соціальний педагог Довгань Ю.О.

Під час теоретичної частини семінару Коваль Л.Ф. та Слободянюк Т.А. аналізували проблеми впровадження нового Державного стандарту, шукали шляхи їх вирішення. Проблема наступності початкової та основної школи добре відома кожному учаснику семінару, тому обговорення було жвавим та результативним. При обговоренні побаченого в школі учасники семінару відмітили старанну і творчу роботу при підготовці та проведенні семінару, щиро дякували педагогічному колективу школи, а особливо учителям іноземної мови Слободянюк Т.А., Дрозд А.В., Лавровій Н.Е., Лавренчук І.Д.