Обласний семінар вчителів математики на базі Тиврівського ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі науки

Відповідно до річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу Вінницької академії неперервної освіти на базі Тиврівського ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі науки 29 листопада 2016 року був проведений обласний семінар вчителів математики на тему: «Впровадження інформаційно – комунікаційних технологій у процесі викладання математики в загальноосвітньому навчальному закладі»

Роботу семінару відкрив начальник відділу освіти Нижник О.Т. та директор Тиврівського ліцею – інтернату Подзігун А.М.. Вони привітали учасників семінару та ознайомили з основними напрямками роботи освіти району та із специфікою роботи навчального закладу.

Завідувач лабораторії математики КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук Салтановська Н.І. ознайомила із планом семінару та налаштувала на ефективну роботу.

Із основними приорітетними напрямками роботи методичного об’єднання учителів математики Тиврівського району ознайомила методист  учителів математики Тивріського району ознайомила методист РМК відділу освіти Табачук О.С.

Учасникам семінару було запропоновано відкритий урок у 9 класі на тему: «Розміщення нулів квадратичної функції відносно заданої точки», який провів вчитель математики Сидорук В.А.. урок був проведений із використанням комп’ютерних технологій та з підібраними відповідними інтерактивними технологіями. Протягом уроку ставились перед учнями проблемні завдання. В кінці уроку учні отримали за кожен етап уроку відповідні бали.

Учасники семінару відзначили доброзичливу психологічну атмосферу в класі, взаєморозуміння та творчу, послідовну співпрацю учителя та учнів, добродушність та любов до своїх вихованців.

Практичну частину семінару продовжив керівник районного методичного обєднання вчителів математики, учитель математики ЗОШ №1 м. Гнівань Дрозд О.Г. з теми: «Реалізація диференційованого підходу у процесі організації самостійної роботи учнів на уроках математики».

Сидорук В.А. провів майстер – клас з питання: «Впровадження ІКТ в навчальний процес з математики».

Вчитель математики Шастун В.Ф. презентував діяльність наукового товариства любителів математики «Алгоритм», як одну із форм роботи з обдарованими учнями. Тематична структура семінару побудована на досягненні максимального ефекту від взаємодоповнюючих компетенцій доповідачів. Учасники семінару отримали системне, різностороннє і повноцінне розуміння проблеми використання ІКТ на уроках математики.

У обговоренні результатів проведення семінару вчителів математики учасники семінару відзначили високий науково – теоретичний і методичний рівень проведення.