Серпнева конференція освітян Тиврівщини

30 серпня 2011 року у районному Будинку культури відбулася  освітянська серпнева конференція, на якій розглядалось питання «Про підсумки роботи загальної середньої та дошкільної освіти району у 2010 – 2011 навчальному році та завдання розвитку освіти в 2011 – 2012 навчальному році».

 

В роботі конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Муляр В.В., голова районної Ради Вихристюк В.К., заступник голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань Киришов В.В., депутат обласної ради, головний лікар Вінницького туберкульозного диспансеру Горбатюк І.М., начальник відділу освіти Помацький О.Ф., завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Касянчук Л.Л., голови сільських, селищних та міської рад Тиврівщини.

Конференція проходила за участю представників освітніх колективів району, завідуючих дитячими дошкільними та позашкільними закладами, керівників шкіл району.

Перед початком конференції в фойє районного Будинку культури було багатолюдно. На стендах було розгорнуто виставку робіт педагогічних колективів шкіл району, позашкілля, газет і методичних посібників, що випускаються працівниками відділу освіти.

Урочисто пролунало вітання учнів Тиврівської школи учителям з початком нового навчального року.

На початку конференції відбулася урочиста посвята молодих спеціалістів, які закінчили вищі педагогічні навчальні заклади в учителі. Також їм було вручено профспілковий квиток головою Тиврівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Подзігуном М.С.

Розпочав конференцію начальник відділу освіти Помацький О.Ф., який в своїй доповіді підвів підсумки минулого навчального року та зупинився на  завданнях, які буде виконувати освіта у новому 2011 – 2012 навчальному році. Всі слова з доповіді про роботу освітян супроводжувалися показом фото і відео фрагментів на екрані, які  яскраво підтверджували проведену у навчальних закладах роботу. 

У обговоренні доповіді начальника відділу освіти прийняли участь:

  1. Дідух Марія Борисівна – директор Сутисківської ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Гавриш Майя Миколаївна – директор Селищанської ЗОШ І-ІІІ ст.
  3. Яцухно Наталія Іванівна – директор Яришівської ЗОШ І-ІІ ст.
  4. Сковира Тамара Іванівна – директор Жахнівської ЗОШ І-ІІ ст.
  5. Шакаєва Наталія Володимирівна – вчителька початкових класів Шершнівської ЗОШ І-ІІ ст.
  6. Коваль Олександр Іванович – вчитель історії Гніванської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.
  7. Франишина Ганна Владиславівна – завідувач дошкільною дитячою установою «Пролісок» смт. Сутисок.
  8. Маринчук Ірина Вікторівна – заступник директора Тиврівського ліцея-інтерната поглибленої підготовки в галузі науки.

На закінчення обговорення доповіді головуючого були прийняті рекомендації конференції (попередньо з ними можна було ознайомитися у газеті «Освіта Тиврівщини» кожному із присутніх).

З словами привітання вчителів з новим навчальним роком виступив голова Тиврівської районної державної адміністрації  Муляр В.В.

Після цього відбулося нагородження вчителів грамотами обласного управління освіти та науки обласної державної адміністрації  та районного відділу освіти.

Під мелодію гімну України конференцію було завершено.