Екстернат

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

ТИВРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

 11.09.2015 року                                 смт. Тиврів                      № 268

 

Про організацію навчання за екстернатною формою

у 2015-2016 навчальному році для осіб, які проживають

 на тимчасово окупованій територій України

Відповідно до п.37 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, керуючись Положенням про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2008 № 431, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 03.06.2008 за № 498/15189, листа Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 року № 1/9-436 «Щодо продовження здобуття загальної середньої освіти особам, які проживають на тимчасово окупованій території України» 

Н А К А З У Ю:

1. Визначити у 2015-2016 навчальному році загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, а саме: альтернативну середню загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 1 ім. А.С.Макаренка розвитку здібностей дитини м.Гнівань, загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів смт. Тиврів - навчальними закладами для організації навчання за екстернатною формою для учнів із окупованих територій Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та непідконтрольних українській владі території Донецької та Луганської областей, з метою отримання базової та повної загальної середньої освіти.

2. Керівникам альтернативної середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.А.С.Макаренка розвитку здібностей дитини м.Гнівань Бондарчук Ганні Михайлівні, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт.Тиврів  Мельнику Петру Віталійовичу:

2.1. Приймати заяви від осіб, які проживають на тимчасово окупованій територій України, та зараховувати на екстернатну форму навчання  без обмеженого терміну.

2.2. При організації проходження  річного оцінювання та державної підсумкової атестації екстернів неухильно дотримуватися вимог Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, Положення про загальноосвітній навчальний заклад та Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

3. Контроль за виконанням  наказу покласти на методиста районного методичного кабінету відділу освіти Грицишину Н.С.

 Начальник відділу освіти                                        О.Т.Нижник

 

УКРАЇНА

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

ТИВРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

Н А К А З

 

 11.09.2015 року                                  смт. Тиврів                       № 263

Про організацію навчання

за екстернатною формою

у 2015-2016 навчальному році

Відповідно до п.37 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, керуючись Положенням про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2008 № 431, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 03.06.2008 за № 498/15189, наказу Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015 року № 306 «Про затвердження Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль « За досягнення у навчанні»,

Н А К А З У Ю:

1. Визначити у 2015-2016 навчальному році усі  загальноосвітні школи І-ІІІ та І-ІІ ступенів навчальними закладами для організації навчання за екстернатною формою для бажаючих осіб, для осіб, які раніше навчалися у цьому навчальному закладі та учнів навчальних закладів із окупованих територій Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та непідконтрольних українській владі території Донецької та Луганської областей з метою отримання базової та повної загальної середньої освіти.

     2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району:

2.1. При організації проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації екстернів неухильно дотримуватися вимог Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах та Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.

2.2. Зарахування осіб на екстернат здійснювати за погодженням з відділом  освіти Тиврівської районної державної адміністрації в термін з жовтня 2015 року по 1 березня 2016 року (остаточна дата ПОГОДЖЕННЯ може бути змінена в результаті визначення правил проходження зовнішнього незалежного оцінювання для учнів 9 та 11 класів у 2016 році).

2.3. Для погодження з відділом освіти подавати пакет документів згідно з додатком.

2.4. У термін не пізніше двох тижнів після зарахування екстерна до навчального закладу визначити (за погодженням з відділом освіти) порядок, форму та терміни проведення річного оцінювання.

2.5.Забезпечити ведення та зберігання документів для проведення екстернату у відповідності до Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ та І-ІІ ступенів та Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах.

3. Методисту районного методичного кабінету Н.С.Грицишиній здійснювати інформаційно-методичний супровід організації екстернатної форми навчання у районі.

4. Контроль за виконанням  наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                        О.Т.Нижник