Яришівський дошкільний навчальний заклад

Завідувач Яришівського дошкільного навчального закладу «Журавлик» Білоус Лілія Михайлівна

Вихователями працюють Мудрик Оксана Романівна та Зелінська Наталія Анатоліївна.

Музичним керівником працює Яцухно Сніжана Вікторівна.

 

Колектив працівників Яришівського дошкільного навчального закладу

 

Молодша група садка

 

Старша група садка

Яришівський дошкільний навчальний заклад «Журавлик» - маленька країна дитинства, звідки бере початок велика річка людського життя. Кожного ранку 43 веселих і допитливих малюки відчиняють двері нашого привітного дому, де турботою та любов´ю їх оточують працівники дитячого садочка.

Наш колектив невеликий але дуже дружній і його мета – зробити все, аби дитячий садок став для наших вихованців другою домівкою.

Предметом постійної уваги працівників ДНЗ є збереження та зміцнення здоров . Ранок у «Журавлику» завжди починається з ранкової гімнастики, що дає дітям заряд бадьорості, енергії та гарного настрою на весь день. Постійно проводяться фізкультурні заняття, спортивні свята та розваги. Діти щодня, незважаючи на погоду, виходять на прогулянку.

Вихователі прагнуть зростити своїх «чомусиків» активними природолюбами, навчаючи дітей бачити і відчувати красу навколишнього світу. Безпосередній контакт з довкіллям, природним оточенням – найкращий шлях для здобуття знань та виховання почуттів, тому часто для дітей проводяться екскурсії та піші переходи за межі ДНЗ.

Дошкільний заклад є своєрідним культосвітнім центром для родин, в яких зростають малята. Творчо та цікаво проводять яришівські дошкільники в ДНЗ дні відкритих дверей, родинні свята, на які збираються люди різні за професіями, вподобаннями і смаками, але об´єднані любов´ю до дітей, бажанням виховувати своїх синів і дочок гідними людьми. Ось так живе і працює дошкільний навчальний заклад «Журавлик» села Яришівки.