Селищанський дошкільний навчальний заклад

В мальовничому куточку с.Селище,біля соснового бору та пухнастих ялинок розташований дитячий садок «Лісова казка». Він і дійсно нагадує казку, веселу, яскраву, добру.Дитячий садок побудовано в 1989 році. Відвідують дитячий садок 73 дитини. Садочок налічує 3 вікових групи, з них 1 група раннього віку, 2 групи – дошкільні.

В садочку створені чудові умови для малюків.

Всього працівників -19.Педагогічних працівників – 7.

З них мають вищу освіту – 5.Середню спеціальну – 2.

Збереження та зміцнення здоров’я – основне завдання дошкільного закладу.

Селищенський ДНЗ приоритетнимзавданням ставить перед собоюроботу фізкультурно – оздоровчогоспрямування та впровадженняздоров’язберігаючих технологій, впровадження в практику роботи міні-проектів «Здорова дитина», проведення посиленого медико-педагогічного контролю за здоров’ям дітей, проведення фізкультурних розваг, свят, загартовуючи процедур, днів здоров’я, прогулянок, екскурсій, проведення профілактично - корекційних заходів.

Затишні групові кімнати чекають на малюків кожного дня.Цікаві і яскраві іграшки сприяють розвитку ігрової діяльності. Для вихованців створені найкращі умови для всебічного та гармонійного розвитку.Групові кімнати естетично оформлені в відповідності до санітарно - гігієнічних вимог, мають прекрасні навчально-виховні осередки. Ігрові майданчики надворі обладнані різноманітними спорудами як фізкультурно-оздоровчого,так і  розважально-розвивального характеру.

Гуртки в ДНЗ - це острівці творчості та пізнання нового. Діти люблять гурткові заняття, вони приносять їм радість та задоволення.Гуртком ліплення із солоного тіста керує вихователь - методист Мусійчук Людмила Олексіївна. На заняттях діти вчаться ліпити вироби із солоного тіста, подарунки, сувеніри, організовуються виставки. Досвід роботи виховательки затверджений у обласному інституті  післядипломної освіти педагогічних працівників. Гуртком з англійської мови керує вихователь Маніло Світлана Броніславівна.

Весь колектив щоденно та натхненно працює над тим, щоб діти почували себе оточеними любов’ю та турботою.