Пилявський дошкільний навчальний заклад

Пилявський дошкільний навчальний заклад був побудований в 1988 році.

Дитячий садок розрахований на три групи. На даний час працює одна різновікова група від 3 до 6 років. В ній налічується 26 дітей.

В зв’язку із збільшенням народжуваності, у селі виникла потреба відкрити другу дошкільну групу, так як на черзі 24 дитини.

Наш дитячий садок називається «Ластівка», а діти в ньому – «ластів’ята».

Для того, щоб дітям було комфортно, затишно, у нас в дитячому садку створено всі умови. Є холодна і гаряча вода, триразове харчування, руками вихователя і помічника вихователя створено різні ігрові зони, багато матеріалу для розвитку творчої уяви, розумових здібностей і фізичного розвитку дітей.

Галинська Галина Іванівна

Завідувач дошкільним навчальним закладом стаж роботи 13 років

 

Сапігура Зоя Герасимівна

Вихователька дошкільного навчального закладу стаж роботи 18 років

 

Адреса: 23330 с.Пилява, вул..Першотравнева, 1 тел. 2 – 44 - 02

 

Село Пилява мальовниче і красиве. З кожним роком збільшується народжуваність дітей. Тільки в 2012 році до жовтня місяця народилося 12 дітей. Виникла гостра проблема дітомісць в дитячому садку.

З ініціативи сільського голови с.Пиляви Герасімова В.В., спонсорської допомоги батьків було зроблено ремонт в дошкільному закладі, закуплено меблі, килимове покриття, реконструйовано опалення для відкриття другої групи.

10 жовтня 2012 року було урочисто відкрито другу різновікову групу. На свято завітали шановні гості: голова Тиврівської районної державної адміністрації Муляр В.В., голова Районної Ради Вихристюк В.К., начальник відділу освіти Тиврвської районної державної адміністрації Помацький О.Ф., методист відділу освіти Шаталюк Т.В., кандидат в депутати до Верховної Ради України Онопенко В.В. Також був присутній сільський голова с.Пиляви Герасімов В.В.

Дітям подаровані іграшки. В дошкільний заклад закуплено принтер. Для батьків і гостей від вихованців дошкільного навчального закладу пролунали музичні вітання. Гостям були вручені короваї.

Користуючись нагодою, хочеться подякувати всім тим, хто надав допомогу у відкритті другої групи в дошкільному навчальному закладі:

  • Сільському голові с.Пиляви Герасімову В.В.
  • Керівництву ТОВ «Агробуг»
  • Сім’ям Вакарчуків, Парасунько
  • Батькам дітей, які відвідують дошкільний навчальний заклад (Голоскевич Катерині Миколаївні, Ніколаєнко Тетяні Миколаївні, Горбунь Людмилі Василівні, Мартинюк Наталії,  Рябчинському Ярославу Анатолійовичу, Тучак Олені Миколаївні, Лисій Оксані Владиславівні).
  • Членам колективу дошкільного навчального закладу за самовіддану працю.

Вихователями в дошкільному навчальному закладі працюють:

  1. Сапігура Зоя Герасимівна
  2. Вітенко Яна Сергіївна
  3. Парасунько Наталія Василівна.

Музичним керівником працює Голоскевич Наталія Григорівна.

Помічниками вихователів працюють:

  1. Вініцька Юлія Георгіївна
  2. Шеванюк Тетяна Володимирівна.

Кухарем працює Юрківська Зінаїда Терентіївна.

Завгоспом-електриком  працює Шеванюк Віктор Васильович.

Пралею працює Пташинська Любов Павлівна.

Сторожем працює Янішевська Валентина Миколаївна.

В дошкільному навчальному закладі виховується 36 дітей.