Гніванський дошкільний навчальний заклад №1

Вас вітає Гніванський ДНЗ №1

У затишному куточку м.Гнівані серед красунь берізок і червоногрудих горобин розташований дитячий садок. Садочок  «Оленка» зветься, тут завжди сонечко сміється.

Дитячий садок «Оленка» побудований за типовим проектом і розпочав свою діяльність в 1979 році. Займає територію 0,5 га, приміщення садка 825 м2, розрахований на 114 місць. Відвідує дитячий садок 157 дітей. Садок налічує  шість вікових груп, з них 1 група раннього віку, 5 - садових.

В садочку створено всі належні умови для малюків, аби вони відчували себе затишно, по-домашньому.

Бедловська Ольга Володимирівна - завідувач ДНЗ, освіта вища, відмінник народної освіти України. Педагогічний стаж - 33 роки, Очолює дитячий садок протягом 17 років.

 

Кадровий паспорт:

Всього працівників - 37

Педагогічних працівників -15

З них мають вищу освіту -8

Середню спеціальну - 7

Працюють спеціалісти:

Музичний керівник -1

Інструктор зфізичного виховання -1

Психолог -1

Вихователь-методист -1

Хореограф -1

 

Педколектив працює над такими завданнями: впровадження інноваційних технологій, використання нетрадиційних форм і методів роботи особистісно-орієнтованого підходу до навчання і виховання, що базується на любові і повазі до дитини як центру педагогічного процесу.

Методична робота з педагогічними кадрами проводиться на високому рівні. З метою підвищення фахової  майстерності  педагогів використовуються різноманітні форми роботи. Вже звичним стало для педагогічних працівників проведення педагогічних рад, семінарів, практикумів, відкритих занять та виховних заходів у нетрадиційній формі.

Звичаї, традиції рідного краю вивчаєм,

Україну нашу неньку любим, прославляєм

Робота в методичному кабінеті

Семінар – практикум педагогічних працівників

Перлини  нашого  садочка

Конкурс «Стильні, модні, красиві»

 

Наша мова -калинова,

І ласкава, і медова,

І багата, і не бідна-

Ось якав нас мова рідна.

Нею розмовляємо,

Залюбки вивчаємо.

 

Впровадження педагогічної спадщини видатних педагогів: К.Д.Ушинського та В.О.Сухомлинського на занятті з розвитку мовлення вихователями.

Сучасні заняття в дошкільному навчальному закладі допомагають вихователям підвищити свою професійну майстерність, упорядковують фахові знання, роблять роботу різноманітною що, безумовно, йде на користь освітньо-виховній роботі в дошкільному навчальному закладі.

Щоб поставу гарну мати – треба вчитись танцювати

Гурткова робота в дошкільному навчальному закладі складає невід’ємну частину освітнього процесу і є ефективним шляхом розвитку творчо спрямованої особистості

Хореографічний гурток «Дивосвіт»

Театральний гурток «Про театр багато знаєм і дітей цьому навчаєм»

Гурток «Руками творяться дива»

Природу полюбляєм, пізнаєм її, вивчаєм.

Гурток «Джерельце»