Творчі звіти гуртків та творчих об’єднань Гніванської міської станції юних техніків

Ось і наближається до закінчення 2014-2015 навчальний рік. Як і для усіх українців, для школярів цей рік був непростий. Серед вихованців Гніванської міської СЮТ є  вимушені переселенці і діти, батьки яких перебували або перебувають у зоні АТО. Колектив закладу разом із школярами та батьками неодноразово відправляли допомогу військовослужбовцям на  Схід, пораненим у  військовий госпіталь м.Вінниці.

У цьому році педагогічний колектив разом із своїми учнями  працював згідно плану роботи закладу. Підсумком кропіткої роботи стали творчі звіти гуртків та творчих об’єднань СЮТ. Під час яких вихованці на чолі зі своїми керівниками гуртків демонстрували свої знання та вміння, здобутки та перемоги.

З 17 по 24 квітня 2015 року відбулись творчі звіти гуртків «Англійської мови», «Судномодельного» та «Авіамодельного, «Народної творчості»,  «Бісероплетіння» та «Іграшки». На творчому звіті завжди присутні усі вихованці закладу та батьки.

Виступ гуртка «Англійська мова»  вразив усіх глядачів глибоким знанням англійської мови, артистизмом та патріотизмом  учнів.

Учні творчого об’єднання гуртків «Іграшка» та «Бісероплетіння» головною темою свого звіту взяли тему еволюції дитячої іграшки. Юні майстрині разом зі своєю натхненницею, керівником гуртків «Іграшка» та «Бісероплетіння» Поворознюк Ларисою Олександрівною, виготовили власноруч костюми усіх епох від палеоліту до сучасності та зразки іграшок. Це підтверджує майстерність та глибокі історичні знання, які отримують вихованці під час занять на  гуртках.

Учні гуртка «Народна творчість» темою свого творчого звіту обрали  українські народні традиції.  Однією із яких є носіння українськими дівчатками віночка із квітів. Присутні  взнали багато цікавого про символіку квітів, з яких плетуться віночки, про колір та символізм  стрічок, які вплітаються до віночка.

Творчі звіти гуртків співпали із організованою в позашкільному закладі  тематичною виставкою «З бабусиної скрині», яка демонструє майстерність та високий художній смак наших предків.  На виставці представлені екземпляри старовинного вишиваного вбрання, рушників, вишитих картин, роботи з дерева та глини. Усі гості можуть ознайомитись із прекрасними традиціями та високою майстерністю  українського народу, яка передається із покоління в покоління.

 Творчі звіти гуртківців СЮТ показали, що вихованці гордо ідуть по життю із усвідомленням,  що вони   українські діти вільного та  незалежного народу.

 

Ребедюк О.М., директор Гніванської СЮТ